Michał
 
Zdjęcie 1. (Mediolan)

Galerię Vittorio Emanuele II polecam odwiedzić wszystkim zainteresowanym modą (w końcu Mediolan to jedna ze światowych stolic mody), ale w celu dokonania zakupów - polecam tylko tym o zasobnym portfelu :)


 

 

 

 

Zdjęcie 2. (Turyn)

Jedną z największych atrakcji tego miasta jest muzeum motoryzacji, niniejsze zdjęcie pochodzi z wystawy prototypów (głownie zaprojektowanych dla Fiata) zorganizowanej przez muzeum. Bardzo ciekawe miejsce dla miłośników motoryzacji.

 

 


 

 

Zdjęcie 3. (Wenecja)

Wycieczki do Wenecji i spacerów malowniczymi chodnikami wzdłuż kanałów nie trzeba chyba specjalnie rekomendować – każdy z pewnością słyszał o tym niesamowitym mieście.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie 4. (Katania)

W Katanii warto zwiedzić nie tylko najważniejsze zabytki jak katedra (na zdjęciu), ale także wybrać się na poranny targ, który odbywa się w centrum miasta nieopodal katedry i jest bardzo barwny i zatłoczony.


 

 

 

 

Zdjęcie 5. (Sardynia, Viliasimius)

To miejsce idealne dla lubiących spokojny wypoczynek w pięknym nadmorskim krajobrazie.


 

 

 

 

 

 

Zdjęcie 6. (Mediolan Stadio San Siro)

San Siro to jeden z najefektowniejszych stadionów na świecie (piłkarska legenda). Wizyta na meczu na tym stadionie to element obowiązkowy dla fanów piłki nożnej, można wybrać według preferencji mecz AC Milanu albo Interu lub dla żądnych wrażeń - derby :)

 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright IL SOLE - Profesjonalne tłumaczenia z języka włoskiego